Skip to content

19.10./Biciklijada u Makarskoj

🟠 Biciklistički klub Makarska u partnerstvu sa Savjetovalištem Lanterna i Udrugom Sunce organizira još jednu tradicionalnu biciklijadu u Makarskoj! Biciklijada je sutra u 10,00, a preuzimanje brojeva i majica započinje već sutra u 8,00. Svi su dobrodošli, od najmlađih do najstarijih.

🔵 Ova biciklijada nije samo sportski događaj, već prilika za uživanje u prirodi, druženje i zajednički provedeno vrijeme s obitelji i prijateljima.

🟠 Roditelji, važno je da za maloljetne sudionike potpišete suglasnost koju možete preuzeti u prostorijama Savjetovališta Lanterna. Suglasnost možete potpisati i na dan Biciklijade prilikom preuzimanja brojeva ili ih ispisati na našoj FB stranici. – najavljuju organizatori

POSEBNA REGULACIJA PROMETA

🔵 Za potrebe održavanja Biciklijade 2024. širi centar Makarske, ovu subotu 19. listopada 2024. prijepodne, očekuje posebna regulacija prometa.

🟠 Već od 7,00 sati ujutro za sav promet motornih vozila biti će zatvorena gradska riva od križanja kod trajektnog pristaništa. Molimo vozače da najkasnije do 7 sati ujutro uklone svoja vozila parkirana duž cijele gradske rive – Obala kralja Tomislava i Marineta.

🔵 Također, za vrijeme održavanja Biciklijade, u vremenu od 10,00 sati do 10,45 sati za promet motornih vozila biti će zatvorene i ulice prolaska sudionika – Franjevački put, kružni tok na Istoku, Stjepana Ivičevića, Don Mihovila Pavlinovića, Ante Starčevića, Kralja Zvonimira, te spomenute ulice na gradskoj rivi Obala kralja Tomislava i Marineta.

🟠 Na svim križanjima navedene rute djelatnici policije, komunalnog redarstva i brojni volonteri vršiti će kontrolu i regulaciju u prometa. Planirano otvaranje prometa za motorna vozila gradskom rivom je u 12.30 sati.

Podijeli: